150,00

  • Tipi Modem & Ağ Ürünleri
  • Türü Diğer Ağ Ürünleri
  • Tipi Konnektör
  • Durumu Sıfır

Açıklama

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 Optical Transceiver

SFP-GE-LX-SM1310
Stok Kodu: SNB3B81HWI340 ERİŞİM LX-SM1310,OPTICAL SFP HUAWEI SFP-GE
Huawei SFP-GE-LX-SM1310 is Optical Transceiver. It’s a Single-mode Module.
Table 1 shows the Quick Specs.
Product Code: SFP-GE-LX-SM1310
Transceiver form factor: eSFP
Transmission speed: 1 Gbit/s
Center wavelength (nm): 1310
Standard compliance: 1000base-LX/LH
Connector type: LC
Applicable cable and maximum transmission distance
Single-mode fiber: 10 km

ADET FİYATIDIR

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei SFP-GE-LX-SM1310 Optical Transceiver” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir