Server DepoServer DepoServer Depo
+90 212 944 56 89
Gürsel Mahallesi Akmer Sokak No: 27 Kağıthane İstanbıl
Server DepoServer DepoServer Depo

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hamus group çatısı altında kurulan Server Depo, bilişim sektöründeki hayatına 1998 yılında başladı. İstanbul’da kurulan firmamız Türkiye içerisinde hızla büyüdükten sonra, şimdilerde Uluslararası alanda faaliyet göstermeye başladı.

Hedefinde, güçlü teknolojileri en güvenli ve en uygun bütçelerle müşterilerine sunmakta bulunan şirketimiz, ikinci el ve sıfır olmak üzere server, server donanım ve veri merkezi ürünlerin alım ve satımını yapıyor. 

Her ölçekte müşteri bütçesine hitap edebilme yetisine sahip,  müşterilerinin ihtiyaçlarına karşı çözüm odaklılığından sapmadan çalışmalarını sürdüren Server Depo, birçok ISP, Telekom, Kamu, Banka ve Özel sektörün IT ihtiyaçlarını doğru bir bütçe ile karşılamayı hedeflemiş ve bu bağlamda  büyük bir müşteri referansına sahip olmayı da başarmıştır.

HİZMETLERİMİZ

Teknik Servis

Bizden satın aldığınız ürünler 6 ay garantilidir. Yaşadığınız teknik sorunlar ile alakalı sizlere dilerseniz uzaktan, dilerseniz ofisimizden destek sağlıyoruz. Uzman ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Güncelleme ve Kurulumlar

Satın almış olduğunuz ürünlerin tüm güncellemeleri tarafımızca yapılmaktadır.

Ürün Konfigürasyonu

Alacağınız ürünleri CPU, HDD, RAM özelliklerine göre istediğiniz gibi konfigüre edebiliyoruz.

Kargo Süreci

1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kurumsal kargo şirketi Banabikurye ile İstanbul içi ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm ürünlerimize erişmek için Kataloğumuzu indirebilirsiniz.
X